pühapäev, 18. november 2012

Top kümme

Olen proovin otsida erinevaid eestikeelseid teaduspäevikuid, kuid suurt edu pole saavutanud. Samas inglisekeelseid on rohkem kui miljon. Vähemalt ma arvan nii... Igatahes kümme parimat on teie ees: 1) 60 second science 2) Aetiology 3) Everyday Scientist ---------
Edasi lugege juba siit.... http://www.blogs.com/topten/10-popular-science-blogs/ Olge head, heitke korraks pilk ka sellele lingile - most-read science blogs 2010 Samuti kui teile head lugejad midagi põnevat juhtub silma, siis andke siinkirjutajale teada.

esmaspäev, 12. november 2012

Kuidas asjad töötavad?

Teadushuvilised, kui te soovite teada, kuidas asjad meie ümber siin planeedil Maa tegelikult töötavad või peaksid töötama, siis uurige veebilehte "How Stuff Works ". Ma ei julge garanteerida, et teist MacGyver saab aga nii mõnegi tarkusetera ja asjaliku nipi leiate sealt kohe kindlasti! Hääd uurimist

reede, 9. november 2012

Elus Teadus - aasta populariseerija ja Aasta Tegu

Super - õnnitlused Elus Teadusele!
Sügav kummardus kõigile Elus Teaduse tegijatele, eriti aga Kristile, kes seda tiimi on vedanud. Loodan, et teil kõigil on jaksu ka edaspidi, et noortele tutvustada teaduse põnevaimaid tahke. Õnnitlused kõigile! Ja ärge unustage uutel kohtumisel rõhutada, et tegemist on Aasta Teoga:)

teisipäev, 6. november 2012

Tulen tagasi sealt võitjana või .....

Iga doktorant unistab vahest sellest, eriti konverentsi eel, et tema poster kuulutatakse parimaks. Tuleb välja, et ühe silmapaistva posteri tegemine võtab aega päevi kui mitte nädalaid. Proovisin leida vihjeid, kuidas oma uurimistööd teaduskonverentsil veidigi atraktiivsemaks teha, tulemus on selline: 1) Colling Purrington 2)Mary Lee Eggart presentation 3) Colorado State University 4)PhD poster Lisaks võiksite kiigata e-posterite kodulehele. Tänavusel rahvusvahelisel silo konverentsil Soomes valiti parimaks posteriks Kolumbriast pärit neiu Siriwan Martensi oma. Ehk annab juuresolev poster teile mõne idee.
Head võistlemist kõigile:)